Vieno teisingo atsakymo nėra ir dažniausiai viskas priklauso nuo bendrijos pirmininko.

Kai daugiabučių namų gyventojai nuspręs priklausyti bendrijai, tuomet iškilus su būstu susijusiems techniniams nesklandumams bus atliekami remonto darbai, turintys geriausią kainos ir kokybės santykį. Namo bendrijai priklausantys aktyvūs gyventojai yra suinteresuoti ieškoti geriausių būdų, kurie atitiktų keliamus lūkesčius ir nenuviltų daugiabutyje gyvenančių žmonių.

Kai daugiabutis namas turi savivaldybės priskirtą administratorių, tokiu atveju techniniai klausimai vyksta daug paprasčiau. Atsakingi savo srities profesionalai įvertina tam tikros namo dalies būklę ir yra skelbiamas darbų atlikimo konkursas. Jo metu yra ieškomas rangovas, galintis atlikti reikiamus remonto darbus, tačiau šioje vietoje atsiranda rizika, kad namo administratorius nesuvaldys procesų ir pirks paslaugas, kurios gali kainuoti brangiau.

Svarbu paminėti ir tai, jog bendrijų pirmininkai dažnai bendrauja su namo gyventojais, aptaria įvairius rūpimus klausimus, o namo priskirtam savivaldybės administratoriui ne visuomet pavyksta taip artimai su žmonėmis komunikuoti.